Survey vloeistofkoeling van DatacenterWorks en adviesbureau Certios

datacenter

Lezers van de DatacenterWorks nieuwsbrief hebben woensdag een uitnodiging gekregen mee te doen aan een survey. Tien vragen die in minder dan twee minuten zijn te beantwoorden.

De vragen zijn opgesteld door adviesbureau Certios. Doel is inzichtelijk te maken hoe professionals over vloeistofkoeling denken en in welke mate hier al gebruik van wordt gemaakt, dan wel of dit wordt overwogen.

De uitkomsten van deze survey worden tijdens de komende Datacenterworks Expertsessie besproken. Die sessie gaat immers over koeling in het datacenter en vloeistofkoeling is daar een van de opties.

Een ieder de mail met link naar de survey heeft ontvangen vragen we derhalve vriendelijk deze in te vullen. Wie meer wil weten over dit onderwerp is natuurlijk van harte welkom op de komende Datacenterworks Expertsessie. Daarvoor kan men zich inmiddels al registreren via deze link.

Lees ook
Storing bij Gyro center door uitval koelunits

Storing bij Gyro center door uitval koelunits

Vrijdag rond 19:00 is een storing ontstaan bij het Amsterdamse Gyro center, een datacenter dat bij velen bekend is als colo-aanbieder. De problemen zouden rond zaterdag 01:00 onder controle zijn, dan wel verholpen. Het ging dus om een, voor Nederlandse begrippen, langere storing.

Ontdek ook het ultieme glasvezel kabelgoot systeem – YellowDuct

Ontdek ook het ultieme glasvezel kabelgoot systeem – YellowDuct

Vandaag de dag is de vraag naar betrouwbare en schaalbare glasvezelinfrastructuur van cruciaal belang. Om aan deze behoefte te voldoen, bieden wij YellowDuct®, het ultieme systeem dat speciaal is ontworpen om te voorzien in al jouw glasvezelkabelbeheerbehoeften.

Amsterdam en de datacenters moeten gaan bewegen

Amsterdam en de datacenters moeten gaan bewegen

Amsterdam heeft er nog een probleem bij en volgens de lokale pers zal nu nog meer naar datacenters gekeken gaan worden. Die belangstelling heeft niets te maken met het gebrek aan stroom of ruimte. Amsterdam heeft enorme behoefte aan restwarmte om het warmtenet te kunnen realiseren.