Investeringsmaatschappij Antip IP koopt Eurofiber

Eurofiber maakt bekend dat de investeringsmaatschappij Antin Infrastructure Parters (Antin IP) alle aandelen heeft overgenomen van de voormalig aandeelhouders Doughty Hanson en Reggeborgh. Antip IP betaalt in totaal 875 miljoen euro voor de aandelen.

Eurofiber, leverancier van digitale infrastructuur, blijft als zelfstandige organisatie actief. De bedrijfsvoering van de organisatie wordt onder het huidige management voortgezet. Naar verwachting wordt de overname eind mei afgerond.

Antip IP specialiseert zich als investeringsmaatschappij in investeringen in infrastructuur. Eurofiber is het eerste bedrijf dat is gespecialiseerd op glasvezelnetwerken waar Antip IP in investeert.

Lees ook
ABB versterkt gelijkstroomportfolio met overname Franse SiC-specialist Advantics

ABB versterkt gelijkstroomportfolio met overname Franse SiC-specialist Advantics

ABB neemt het Franse technologiebedrijf Advantics over. Met de overname breidt het concern zijn portfolio voor gelijkstroomtoepassingen uit met compacte vermogenselektronica op basis van siliciumcarbide. De technologie van Advantics kan bij zware energieconversietoepassingen een rendement tot 99 procent behalen en wordt onder andere toegepast in d1

APAC en CompaC onderdeel van Mitsubishi Electric Hydronics & IT cooling Systems

APAC en CompaC onderdeel van Mitsubishi Electric Hydronics & IT cooling Systems

Mitsubishi Electric Corporation heeft bekendgemaakt dat haar volledige dochteronderneming Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems S.p.A. op 13 juli alle aandelen van de APAC-groep en de COMPAC-groep heeft overgenomen, inclusief hun werkmaatschappijen die actief zijn op het gebied van de verkoop, installatie en het onderhoud van HVAC1

Eurofiber Frankrijk draagt vier datacenters over aan ETIX

Eurofiber Frankrijk draagt vier datacenters over aan ETIX

ETIX, de leidende Franse soevereine datacenteroperator, maakte eerder vandaag bekend de Franse datacenters van Eurofiber te willen overnemen. Hiermee breidt ETIX het wereldwijde netwerk uit naar 19 locaties. De transactie voegt drie eigen vestigingen in Toulouse, Auch en Nîmes, en een colocatie-eenheid in Labège toe