Interoute opent datacenter in Madrid
Interoute maakt bekend een nieuw datacenter in Madrid te hebben geopend. Het datacenter is onderdeel van het pan-Europese netwerk van Interoute en voegt een nieuwe fysieke locatie toe aan Unified ICT platform van Interoute.
Het Unified ICT platform stelt klanten in staat fysieke, virtuele of hybride datacenterarchitecturen as-a-service te bouwen of te kopen. Deze kunnen in korte tijd in verschillende landen en regio’s worden gedistribueerd en verbonden. Met het nieuwe datacenter kan Interoute inspelen op de groeiende vraag van bedrijven en serviceproviders in de Spaanse regio naar connectivity, hosting en cloud services.
Het datacenter in Madrid heeft een vloeroppervlak van 4.500m2 en levert tot 32 kW aan capaciteit per rack. De computerruimte is modulair opgebouwd en bestaat uit dertien verschillende datacenterkamers.
Meer over
Lees ook
Juniper bouwt verder aan leiderschap in datacenternetwerken met AI-innovaties
Juniper is een gevestigde naam in het leveren van innovatieve datacenternetwerkoplossingen. Zo benoemde Gartner ons dit jaar tot Leader in zijn Magic Quadrant voor Datacenter Switching en in het bijbehorende Critical Capabilities-rapport bekleedden we plek #1 in Enterprise Data Center Buildout
De stroomhonger van datacenters: heeft Amsterdam gelijk?
Het voorgestelde Amsterdamse datacenter beleid is onderbouwd met een hoop documenten, waaronder prognoses van het stroomverbruik. Na het lezen van die achtergrond informatie lijkt de aanpassing van het beleid logisch. Maar het roep natuurlijk ook de vraag op, of Amsterdam als enige in Nederland met deze problematiek te maken heeft.
BT lanceert internationale divisie gericht op cloud en AI
Telecomgigant BT heeft een nieuwe internationale business unit opgericht die zich gaat richten op het bedienen van buitenlandse cloud- en AI-klanten. Deze nieuwe divisie, genaamd BT International, zal opereren als een aparte entiteit binnen de BT Group en zal zich specifiek richten op het aanbieden van producten en platforms