Siemon Lightverse glasvezelinfrastructuur met ruime marge gecertificeerd voor 400G

Siemon-300200

Siemon, een toonaangevende wereldwijde specialist op het gebied van netwerkinfrastructuren, is verheugd aan te kondigen dat zijn nieuwe ultra low-loss single mode MTP-bekabelingssysteem een aanzienlijke positieve marge vertoont ten aanzien van de IEEE 400 Gigabit-kanaallimieten. Dat Lightverse beduidend beter presteert dan IEEE 4G is bewezen via tests die zijn uitgevoerd door derden.

Intertek Testing Services, een wereldleider in het testen, inspecteren en certificeren van producten, heeft Siemon's nieuwe single mode ultra low-loss MTP-bekabelingssysteem getest in IEEE 802.3bs 400GBASE-DR4 en IEEE 802.3cu 400GBASE-FR4 400 Gigabit-toepassingen. Bij het testen werd gebruikgemaakt van het nieuwe LightVerse-glasvezelbekabelingssysteem van Siemon, dat vorige maand in heel Europa werd gelanceerd. 

Beide kanalen zijn geconfigureerd met een hoger aantal verbindingen dan gewoonlijk wordt gebruikt om de prestaties bij een reeks implementaties te garanderen. Het parallelle optische 400GBASE-DR4-kanaal bestond uit acht gekoppelde Siemon LightVerse MTP-adapterplaten en MTP-MTP-bekabelingsassemblages over de maximaal toegestane kanaallengte van 500 meter. Het WDM 400GBASE-FR4-kanaal bestond uit vijf Siemon LightVerse MTP-naar-LC-modules, MTP-MTP-bekabelingsassemblages en LC-LC BladePatch-glasvezeljumpers over de maximaal toegestane kanaallengte van 2000 meter. Beide kanaalconfiguraties zijn getest op insertion loss en reflectie met behulp van de één-jumpermethode zoals gespecificeerd in TIA-568.3.D-normen. Beide kanalen vertoonden daarbij een aanzienlijke marge boven de strikte IEEE-kanaallimieten.

Siemon's toonaangevende single mode ULL componentspecificaties bieden een maximale optische IL-prestatie van 0,30 dB voor MTP-connectoren, 0,50 dB voor MTP-LC-modules en 0,20 dB voor LC BladePatch-kabels. De kanaaltesten lieten werkelijke resultaten zien die ver onder de maximale specificaties lagen. 

“Nu opkomende technologieën de wijdverspreide acceptatie van 400 Gigabit in hyperscale datacenters stimuleren en datacenters van ondernemingen zich opmaken om deze snelheden van de volgende generatie in te zetten, moeten datacenter managers erop kunnen vertrouwen dat hun bekabelingssystemen huidige en toekomstige 400 Gigabit-applicaties betrouwbaar kunnen ondersteunen. Tests door derden van ons ultra low-loss single mode MTP-bekabelingssysteem bieden dat vertrouwen overduidelijk”, zegt Gary Bernstein, RCDD, CDCD, global datacenter solutions specialist bij Siemon. “Door aan te tonen dat onze ultra low-loss componenten in staat zijn om meerdere gekoppelde verbindingen in 400 Gigabit-kanalen te ondersteunen en toch te voldoen aan de strenge IEEE-vereisten, krijgen datacenter managers de flexibiliteit om een reeks van afstanden en configuraties te realiseren, inclusief het gebruik van handige cross connects die beheer, upgrades en herconfiguraties vergemakkelijken, terwijl ze binnen de voor hen acceptabele verliezen blijven.”

Kijk voor meer informatie over het 400G-testoverzicht van derden van Siemon's single mode ultra low-loss-systeem op: https://go.siemon.com/400gtesting

Ga voor meer informatie over Siemon’s 400/800G-datacenternetwerken naar:

https://www.siemon.com/en/home/applications/400g-datacenter-networking

 

Meer over
Lees ook
ODF ondersteunt hoge dichtheid glasvezelinstallaties

ODF ondersteunt hoge dichtheid glasvezelinstallaties

De groei en toenemende complexiteit van IT-systemen en cloudservices, ongeacht het bedrijf en de markt waarin u werkt, blijft de behoefte aan netwerkinfrastructuur stuwen. Oplossingen voor die infrastructuur, zoals optische distributieframes (ODF's), moeten meegroeien en evolueren met de organisatie, en tegemoetkomen aan steeds compactere en daardoor...

Nieuwe ITU-normen voor optisch transport tot 800 gigabit per seconde

Nieuwe ITU-normen voor optisch transport tot 800 gigabit per seconde

De nieuwe normen van de Internationale Telecommunicatie-unie (ITU) voor het Flexibele Optische Transportnetwerk (FlexO) voorzien in gegevensoverdracht met snelheden van 400 tot 800 gigabit per seconde (Gbit/s). De nieuwe normen bevatten ook functies voor regeneratie om het bereik van FlexO uit te breiden en een nieuwe klasse van Ethernet-geoptimaliseerde...

Eindhovense onderzoekers boeken glasvezelrecord

Eindhovense onderzoekers boeken glasvezelrecord

Een team van Japanse, Italiaanse en Nederlandse wetenschappers, waaronder onderzoekers van de Technische Universiteit Eindhoven, heeft een opmerkelijke doorbraak bereikt in de wereld van glasvezeltechnologie. Ze hebben een nieuwe mijlpaal gezet door een transmissiesnelheid van 22,9 petabits per seconde te realiseren via een enkele glasvezel. Dit resultaat...