Nlyte Software neemt DCIM specialist FieldView Solutions over
Nlyte Software neemt FieldView Solutions over. Beide bedrijven richten zich op het leveren van Data Center Infrastructure Management (DCIM). Door de technologie van beide bedrijven te combineren wil Nlyte zijn positie op de DCIM-markt verstevigen. Financiële details over de deal zijn niet bekend gemaakt.
De software die Nlyte en FieldView leveren vullen elkaar aan en worden in sommige gevallen dan ook beide door datacenters naast elkaar geïmplementeerd. FieldView biedt een geavanceerde real-time monitoring en data analytics oplossing. De software monitort onder andere in real-time de temperatuur en het energieverbruik op apparaatniveau. Deze data kan vervolgens naar andere systemen worden geëxporteerd of in een data warehouse worden ondergebracht voor verdere analyse.
Elektrische infrastructuur analyseren
Daarnaast levert FieldView een feature waarmee de volledige elektrische infrastructuur in een datacenter kan worden gesimuleerd en geanalyseerd. De software identificeert vervolgens ‘single points of failure’ en voorspelt welke impact het uitvallen van bepaalde apparaten in deze infrastructuur heeft op de rest van het datacenter.
Nlyte levert eveneens real-time monitoring, maar deze is slechts in bepaalde mate schaalbaar. De technologie van FieldView is oorspronkelijk ontwikkeld in een softwareproject voor een grote financiële dienstverlener, waardoor schaalbaarheid hierin vanaf het begin centraal heeft gestaan. Dankzij de overname kan Nlyte voortaan dus ook klanten bedienen die behoefte hebben aan schaalbaarheid.
Dossiers
Meer over
Lees ook
NorthC neemt zes datacenters over van Colt Technology Services in Nederland en Duitsland
NorthC, een groot regionaal datacenterbedrijf in Noordwest-Europa, heeft een overeenkomst gesloten voor de overname van zes datacenters van Colt Technology Services Group Limited (Colt) in Nederland en Duitsland. Deze strategische overname betekent een aanzienlijke versterking van de leidende positie van NorthC in zowel de Benelux als in de DACH-r1
Consolidatie in kabeltesten: VIAVI koopt high-speed Ethernet- en netwerksecurity-business van Spirent
Viavi Solutions heeft aangekondigd een definitief akkoord te hebben gesloten voor de overname van de high-speed ethernet en network security business van Spirent Communications van Keysight Technologies.
Eurofiber neemt Arcadiz over
Eurofiber heeft de overname van Arcadiz, aanbieder van bedrijfskritische connectiviteit, bekend gemaakt. Zowel Eurofiber als Arcadiz geloven sterk in het ondersteunen van klanten om te innoveren en hun potentieel ten volle te benutten, en in het opbouwen van een sterk ecosysteem van samenwerkende partners.