TelecityGroup gaat AMS 1 uitbreiden

TelecityGroup gaat zijn AMS 1 datacenter in Amsterdam uitbreiden. Dit heeft het bedrijf tijdens de bespreking van zijn jaarcijfers over 2013 bekendgemaakt.

Het bedrijf stelt de vergunningen voor de uitbreiding inmiddels binnen te hebben en daarnaast contracten te hebben gesloten voor de bouw. Het vernieuwde datacenter moet in 2016 zijn deuren openen.

TelecityGroup draaide afgelopen jaar een omzet van 325,6 miljoen pond. Dit is 15,1 procent meer dan in 2012, toen het bedrijf een omzet realiseerde van 283 miljoen pond. Het bedrijf heeft zijn totale datacentercapaciteit daarnaast met 14 procent uitgebreid van 86,4MW in 2012 naar 98,8MW afgelopen jaar.

Meer over
Lees ook
Edgeconnex schort plannen voor nieuw datacenter op na protest bewoners en politiek

Edgeconnex schort plannen voor nieuw datacenter op na protest bewoners en politiek

In Duitsland lijkt Edgeconnex de hand overspeeld te hebben. Bewoners van Maintal/ Dörnigheim en de gemeenteraad hebben zoveel bezwaar gemaakt tegen bouwplannen voor een eigen gascentrale dat toestemming daarvoor onmogelijk is geworden.

Energie, AI, duurzaamheid en soevereiniteit in de Belgische datacentermarkt (deel 1)

Energie, AI, duurzaamheid en soevereiniteit in de Belgische datacentermarkt (deel 1)

De Belgische datacentermarkt heeft te maken met een stijgende energievraag, AI-gedreven infrastructuurvereisten, duurzaamheidsdruk en zorgen rond digitale soevereiniteit. Silvie Bullen, Account Manager België-Luxemburg, R&M (foto links), en Carole Santens, Managing Director van de Belgian Digital Infrastructure Association, geven hun visie op dez1

Brand bij NorthC datacenter in Almere geblust; teams richten zo snel mogelijk een tijdelijke stroomvoorziening in en starten onderzoek

Brand bij NorthC datacenter in Almere geblust; teams richten zo snel mogelijk een tijdelijke stroomvoorziening in en starten onderzoek

De brand die donderdag 7 mei rond 08:45 uur is ontstaan bij het datacenter van NorthC aan de Rondebeltweg in Almere, was gisterenavond rond 23:00u volledig onder controle. Het pand is daarop vrijgegeven door de brandweer.