Modulair bouwen van datacentra

Kohler_Ad_Campaign_v4-Modularity-Data-Centre-Works-280x210

Heeft u plannen om een edge, regionaal of hyperscale datacenter te bouwen? Of wilt u een bestaand datacenter opschalen? Dan weet u dat op schema blijven, zo min mogelijk vertraging oplopen en deadlines halen of zelfs verslaan het verschil kunnen betekenen tussen oplossingen of problemen, succes of falen en winst of verlies.

Essentieel voor het bouwen van de dynamische datacenters van de toekomst is een modulair en schaalbaar generatorconcept. Hiermee kunt u op de korte termijn de planning beter onder controle houden. Op de langere termijn kan een dergelijk concept resulteren in doorslaggevende voordelen als een kleinere CO2-voetafdruk en lagere kosten.

Bij Kohler bent u aan het goede adres voor betrouwbare generatoren voor de modulaire bouw van een nieuw datacenter of realisatie van een uitbreiding. Onze one-stop-shop aanpak combineert onze interne expertise op het gebied van onder meer CAD- en 3D-ontwerpen met in-house productie en constante productkwaliteit en technische prestaties. Bovendien heeft u in de vorm van een projectleider altijd één aanspreekpunt, zodat u tijdens het hele project gemakkelijk toegang heeft tot alle benodigde informatie en alle stappen kunnen worden verantwoord.

Kies Kohler generatoren voor uw veelzijdige, schaalbare en modulaire datacenteroplossing.

 

Meer weten? Download dan ons e-book over modulariteit en schaalbaarheid

Lees ook
CO2-uitstoot Microsoft met 25 procent omhoog door meer datacenters

CO2-uitstoot Microsoft met 25 procent omhoog door meer datacenters

CO2-uitstoot Microsoft met 25 procent omhoog door meer datacenters. Dat staat in het Environmental Sustainability Report 2026, waarin Microsoft verslag doet over het boekjaar 2025. Het rapport laat dus een pas op de plaats zien in vergelijking met de editie van vorig jaar. De totale uitstoot kwam uit op ruim 20 miljoen ton CO2-equivalent.

nVent lanceert slimme -48V DC-distributie-unit range met beheer op afstand voor mission-critical stroomvoorziening in remote edge-omgevingen

nVent lanceert slimme -48V DC-distributie-unit range met beheer op afstand voor mission-critical stroomvoorziening in remote edge-omgevingen

nVent Electric plc kondigt  de introductie aan van de nVent SCHROFF Smart DC Distribution Unit (Smart DCDU) – een intelligente DC-stroomdistributieoplossing ontworpen voor edge datacenters, 5G telecomnetwerken, en bedrijfskritische infrastructuren.

APAC en CompaC onderdeel van Mitsubishi Electric Hydronics & IT cooling Systems

APAC en CompaC onderdeel van Mitsubishi Electric Hydronics & IT cooling Systems

Mitsubishi Electric Corporation heeft bekendgemaakt dat haar volledige dochteronderneming Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems S.p.A. op 13 juli alle aandelen van de APAC-groep en de COMPAC-groep heeft overgenomen, inclusief hun werkmaatschappijen die actief zijn op het gebied van de verkoop, installatie en het onderhoud van HVAC1