ABB vernieuwt DPA UPScale ST UPS’en

abb-dpa-upscale-st-ups

ABB lanceert een nieuwe versie van de UPS reeks DPA UPScale ST, die parallel geschakeld kunnen worden. De UPS’en kunnen hierdoor een capaciteit leveren tot maximaal 400 kW.

De nieuwe UPS maakt gebruik van het modulaire Decentralized Parallel Architecture, wat het mogelijk maakt meerdere DPA UPScale ST UPS’en parallel te schakelen om de capaciteit van de UPS te vergroten. De nieuwe UPS is een alles-in-één oplossing die bestaat uit de behuizing, UPS, batterij en communicatiehardware.

Schaalbaar

De DPA UPScale ST reeks is leverbaar in verschillende varianten met een capaciteit van 10 tot 400 kW. Binnen deze reikwijdte kan iedere capaciteit met stappen van 10 of 20 kW worden gerealiseerd. Het instapmodel van de reeks is de DPA UPScale ST 40, die in parallelle opstelling maximaal 160 kW aan vermogen leveren. Het model met de grootste capaciteit is de ST 200, die maximaal 10 modules in twee frames kan huisvesten en een vermogen van maximaal 400 kW kan leveren.

De modules zijn hot swappable, wat onderhoud en opschaling vereenvoudigd. Door de schaalbaarheid van de DPA is het niet langer nodig overcapaciteit in te bouwen in de originele configuratie om toekomstige groei op te vangen. Bedrijven kunnen hierdoor besparen op hun initiële investering.

Dossiers
Lees ook
Akoestische test van STULZ en Merford bevestigt dat chillers voldoen aan geluidsnormen voor datacenters

Akoestische test van STULZ en Merford bevestigt dat chillers voldoen aan geluidsnormen voor datacenters

STULZ, de in Hamburg gevestigde specialist in datacenter koeling, heeft onlangs de krachten gebundeld met Merford, een specialist in geluidsbeheersing, deuren en maatwerk akoestische oplossingen, om een nieuwe maatstaf te zetten voor gevalideerde geluidsprestaties in datacenterkoeling.

Init7 stapt naar toezichthouder vanwege prijsverhoging cross connects door Digital Realty

Init7 stapt naar toezichthouder vanwege prijsverhoging cross connects door Digital Realty

De redactie is getipt dat er in Zwitserland een geschil is ontstaan over cross connects. Digital Realty heeft de prijzen daarvoor wederom verhoogd – deze keer met 15 procent. Reden voor een van de klanten van het datacenter, Init7, naar de toezichthouder te stappen.

Analistenbureau: ‘30 tot 50% van aangekondigde AI-datacentercapaciteit wordt nooit gerealiseerd’

Analistenbureau: ‘30 tot 50% van aangekondigde AI-datacentercapaciteit wordt nooit gerealiseerd’

Sightline waarschuwt dat een aanzienlijk deel van de aangekondigde projecten mogelijk nooit wordt gebouwd of aanzienlijk later wordt opgeleverd dan gepland. Volgens het bureau is 30 tot 50 procent van de datacenters die voor 2026 gepland staan waarschijnlijk niet op tijd operationeel.