Schneider Electric lanceert met IT-distributeurs Managed Power as a Service

Door hardware, software en services te combineren via een ‘as-a-service’-aanbod, bieden IT-distributeurs aan IT-partners de mogelijkheid om met nieuwe servicemogelijkheden voorspelbare, terugkerende inkomsten te genereren.
- Belangrijke uitdagingen van IT-eindgebruikers zoals de behoefte aan realtime zichtbaarheid, betere ondersteuning en de noodzaak om kosten effectiever te beheren, worden ondervangen.
- Managed Power as a Service biedt volledige productbescherming voor een voorspelbaar maandelijks bedrag, voorkomt onverwachte reparaties en kosten, en beperkt bedrijfsonderbrekingen.
- APC Smart-UPS - enkelfase UPS-modellen met vooraf geïnstalleerde netwerkbeheerkaarten voor veilige bewaking op afstand.
- EcoStruxure IT-software – bekroonde oplossing voor beheer op afstand die realtime data over de prestaties en proactieve aanbevelingen biedt voor veilige zichtbaarheid vanaf elke locatie.
- Monitoring & Dispatch Services - 24/7, deskundige IT-ondersteuning om downtime en bedrijfsonderbrekingen tot een minimum te beperken.
- Flexibele financieringsvoorwaarden via de deelnemende IT-distributeurs, voor een contractduur met een looptijd van 1, 3 en 5 jaar. De overeenkomsten zijn ontwikkeld om eindgebruikers te helpen bij de overgang van CapEx op OpEx-modellen voor IT-investeringen en om channel partners te ondersteunen bij de overgang van transactieverkopen naar terugkerende inkomsten.
Meer over
Lees ook
OCP en Current/OS willen adoptie gelijkstroom in AI-datacenters versnellen
Open Compute Project Foundation en de Current/OS Foundation werken al enige tijd samen rond gelijkstroom (DC) als energie-architectuur voor datacenters. Tijdens de OCP EMEA Summit 2026 in Barcelona (29–30 april) presenteren beide organisaties de voortgang van hun gezamenlijke initiatief.
Wetsvoorstel tot verbod bouw datacenters aangenomen
In Maine heeft een meerderheid van senaat en congres gestemd voor een wetsvoorstel dat de bouw van datacenters met een vermogen van meer dan 20 megawatt tot eind volgend jaar verbied. Het afremmen en zelfs stoppen van bouwplannen komt vaker voor, maar dit lijkt een primeur te zijn voor de VS.
Goede uitleg tijdens CCC over grote brand in Zuid Koreaans overheidsdatacenter
Eind september woedde een grote brand in het belangrijkste datacenter van de Zuid Koreaanse overheid. Tijdens het jaarlijkse CCC congres hebben twee redacteuren van Heise Verlag hier uitgebreid bij stilgestaan.




