Revalidatiecentrum De Hoogstraat huurt tijdelijke computerruimte van All IT Rooms
Revalidatiecentrum De Hoogstraat heeft sinds december 2013 een tijdelijke huisvesting in Utrecht in gebruik genomen. Het centrum vestigt zich hier twee jaar lang aangezien het eigen pand grondig wordt verbouwd. All IT Rooms heeft op de tijdelijke locatie een volwaardige computerruimte ingericht die door De Hoogstraat wordt gehuurd.
Omdat het een tijdelijke ruimte betreft wilde men geen investering doen in een nieuwe computerruimte. All IT Rooms heeft daarom op de tijdelijke locatie een computerruimte ingericht die na twee jaar weer ontmanteld kan worden. De Hoogstraat betaald alleen de maandelijkse huur voor deze ruimte en daarom was een investering niet benodigd.
"Wij waren zeer blij met die voorstel en deze werkwijze van All IT Rooms", aldus Mark Nuijten Hoofd Automatisering van De Hoogstraat Revalidatie. "Op deze manier hebben wij de beschikking over een professionele computerruimte zonder dat daarvoor geïnvesteerd hoeft te worden".
Meer over
Lees ook
VS willen Chinese optische componenten uit AI-datacenters weren
De Amerikaanse regering werkt aan een verbod op nieuwe Chinese optische transceivers voor datacenters. Daarmee verschuift de technologiewedloop tussen de Verenigde Staten en China opnieuw een stap verder de infrastructuur in. Niet alleen chips, software en netwerkapparatuur staan inmiddels in de belangstelling van Washington. Ook voor buitenstaand1
Restwarmte datacenter gaat kassen in Uithoorn van aardgas af helpen
Restwarmte uit een nieuw datacenter moet in de toekomst worden gebruikt om tientallen glastuinbouwbedrijven in De Kwakel en Kudelstaart te verwarmen. De gemeente Uithoorn, een collectief van tuinders en Switch Datacenters hebben hiervoor een overeenkomst gesloten. Het project moet niet alleen het gasverbruik terugdringen, maar ook de belastin1
Spanje koppelt nieuwe datacenters aan harde eisen voor groene stroom en digitale soevereiniteit
Spanje wil de groei van datacenters veel nadrukkelijker koppelen aan de beschikbaarheid van duurzame energie. Nieuwe datacenters van 1 MW of groter moeten volgens een ontwerpbesluit ieder uur minimaal 80 procent van hun elektriciteitsverbruik kunnen afdekken met hernieuwbare energie. Wie structureel niet aan de eisen voldoet, kan uiteindelijk zelf1




