Platform van Cisco creëert in real-time actiegedreven inzichten
Cisco introduceert het Tetration Analytics platform. Dit platform verzamelt op grote schaal data over allerlei aspecten van het datacenter en laat hier machine learning op los. Hierdoor levert het platform in real-time actiegedreven inzichten, die beheerders kunnen gebruiken om hun datacenter te optimaliseren. Om inzichten eenvoudig begrijpbaar te maken wordt deze weergegeven in visuals.
Het systeem verzamelt per seconden 1 miljoen events, en slaat data voor een periode van een jaar op. Dit maakt het mogelijk historische gegevens te gebruiken om patronen, ontwikkelingen en trends inzichtelijk te maken. Daarnaast stelt Cisco hiermee in wezen een ‘tijdmachine voor het datacenter’ te hebben ontwikkeld. Dit systeem maakt het mogelijk events van bijvoorbeeld enkele maanden geleden terug te kijken en in real-time opnieuw af te spelen. Ook kunnen deze events op ieder willekeurig moment worden gepauzeerd, waardoor exact kan worden nagegaan wat er per seconde is gebeurd.
De oplossing is door Cisco bij verschillende klanten in proefproject getest, waarop de feedback naar eigen zeggen positief is. Het bedrijf stelt met het Tetration Analytics platform een gat te overbruggen en bedrijven te voorzien van tot nu toe ontbrekend inzicht in hun datacenter. Het Tetration Analytics platform is naar verwachting vanaf juli 2016 beschikbaar.
Meer over
Lees ook
Schneider Electric maakt InRow koelsystemen efficiënter
Schneider Electric vernieuwt zijn productlijn voor InRow koelsystemen InRow RC. De nieuwe productlijn bevat twee verschillende modellen koelsystemen. De systemen verbruiken minder energie dan hun voorgangers, terwijl zij juist meer capaciteit leveren. Het hoge temperatuur-model is ontwikkeld om warmte op efficiëntere wijze af te voeren. Dit realis1
HP en Foxconn gaan samen servers ontwikkelen
HP en Foxconn maken bekend samen servers voor datacenters te gaan ontwikkelen. De servers zijn geoptimaliseerd voor de cloud en gericht op serviceproviders. De twee IT-bedrijven willen met de nieuwe reeks servers inspelen op een behoefte aan een nieuw serverontwerp. Klanten zouden steeds meer behoefte hebben aan cloud-geoptimaliseerde servers die1
IT-professionals brengen datacenters in gevaar door wijzigingen niet te documenteren
IT-professionals nemen grote risico's die de continuïteit van hun datacenter in gevaar kunnen brengen. 57 procent van alle IT-professionals blijkt wijzigingen aan te brengen in het datacenter zonder deze in documenten vast te leggen. De wijzigingen zijn hierdoor alleen bekend bij deze IT-professionals, met alle risico's van dien. Dit blijkt uit he1



