Nieuwe selector van Rittal voor IT-infrastructuur

Voor een goede planning van een datacenter is betrouwbare informatie van essentieel belang. Rittal schiet IT-verantwoordelijke te hulp met een nieuwe webbased selector voor IT-infrastructuur. Datacenterbeheerders en -eigenaren krijgen hierdoor een snel beeld van de componenten van een datacenter en uitgebreide productinformatie.

Gebruikers kunnen in slechts een paar klikken alle elementen van de IT-infrastructuur in de selector selecteren, van rack tot veiligheidssysteem. Alle toebehoren voor deze elementen worden automatisch geselecteerd. Datacentereigenaren en -beheerders kunnen hierdoor in korte tijd een IT-infrastructuur opbouwen en hiervoor een offerte aanvragen bij Rittal.

Datacenter inrichten

Met de selector kunnen IT-verantwoordelijken uit tal van allerlei losse producten variërend van rack, koeling, stroomverdeling en monitoring tot aan brandmeld- en blusinstallaties. Zo bestaat uit assortiment rond de TS IT-rack uit 144 varianten. Hierdoor kunnen beheerders en eigenaren het datacenter geheel naar eigen voorkeur inrichten.

Daarna komt het passende koelsysteem: gaat het om rack-, rij- of ruimtekoeling? Hoeveel kW koelvermogen is er nodig? De Power Distribution Units (PDU) staan garant voor een professionele stroomvoorziening in het IT-rack. Het Monitoring-systeem Computer Multi Control (CMC) III en brandmeld- en blusinstallaties maken het IT-assortiment in de selector compleet. Zodra de infrastructuur is samengesteld worden alle producten in een lijst weergegeven, voordat hiervoor bij Rittal een offerte wordt aangevraagd.

Dossiers
Lees ook
Podcast: “Datacenters moeten verder kijken dan stroom en vierkante meters: vertrouwen wordt een nieuwe succesfactor”

Podcast: “Datacenters moeten verder kijken dan stroom en vierkante meters: vertrouwen wordt een nieuwe succesfactor”

De Europese datacenterindustrie staat voor een nieuwe fase. Jarenlang draaide de concurrentie vooral om zaken als beschikbaarheid, energie-efficiëntie, schaalgrootte en connectiviteit. Maar nu digitale infrastructuur steeds belangrijker wordt voor cloud, kunstmatige intelligentie, industriële toepassingen en publieke diensten

VOLT sluit samenwerking met Dell Technologies en NorthC Datacenters voor lancering Nederlandse AI Cloud

VOLT sluit samenwerking met Dell Technologies en NorthC Datacenters voor lancering Nederlandse AI Cloud

VOLT lanceert de Nederlandse AI Cloud, een nieuw AI-computeplatform waarmee organisaties in Nederland en Europa GPU-rekenkracht kunnen afnemen voor het ontwikkelen, trainen en draaien van AI-toepassingen. VOLT ontwikkelt en exploiteert het platform en levert AI-rekenkracht als dienst aan bedrijven en overheden.

Europa wil met ÆTHER eigen AI-gigafabrieken bouwen

Europa wil met ÆTHER eigen AI-gigafabrieken bouwen

Een consortium van Europese technologie-, energie-, cloud- en industriebedrijven wil laten zien dat Europa niet alleen kunstmatige intelligentie kan gebruiken, maar ook zelf de infrastructuur kan bouwen waarop die AI draait. Onder de naam ÆTHER werken onder meer 2CRSi, SiPearl, Axelera AI, Viridien, OUTSCALE van Dassault Systèmes [...]