Markt voor datacenter fabric is in 2019 10,9 miljard euro waard
De markt voor datacenter fabric is in 2019 10,9 miljard euro waard. Dit voorspelt MarketsandMarkets in het rapport 'Data Center Fabric Market by Solutions (Switching, Routers, Controllers, SAN, Network Security Equipments, Management Software) & User Environment (Enterprises, Telecommunications, Cloud Providers) - Worldwide Forecasts & Analysis (2014 - 2019).'
Netwerkinfrastructuur is in ieder datacenter van essentieel belang. Fabric is een efficiënte en kostefficiënt alternatief voor legacy netwerken. Niet onbelangrijk, aangezien IT-budgetten steeds verder teruglopen. Om kost-gerelateerde problemen het hoofd te bieden implementeren daarom steeds meer datacenterbeheerders en -eigenaren datacenter fabric infrastructuur in hun datacenternetwerk.
Groei
De markt voor datacenter fabric maakt de komende jaren naar verwachting dan ook een flinke groei door. De markt is dit jaar naar verwachting goed voor 3,7 miljard euro. De waarde van de markt stijgt 10,9 miljard euro in 2019. Dit is een jaarlijkse groei van 24,2%.
MarketsandMarkets deelt de markt voor datacenter fabric op in een aantal segmenten: switching, routers, controllers, Storage Area Network (SAN), netwerkbeveiligingsapparatuur en beheersoftware. Daarnaast onderscheidt het onderzoeksbureau een aantal verticale markten: banken, financiële instellingen en verzekeringsmaatschappijen, high tech, media en entertainment, overheden, onderwijs, gezondheidszorg, winkels en overig.
Rapport
Het volledige rapport is hier te vinden.
Meer over
Lees ook
Onderzoeksgroep ontwikkelt platform voor duurzaamheidsdata in EcoHub-project
Onderzoekers van Fraunhofer IPA hebben een platform binnen EcoHub ontwikkeld voor het beheer van duurzaamheidsdata. EcoHub helpt organisaties bij het verzamelen en analyseren van gegevens over hun milieu-impact, zoals energieverbruik, broeikasgasemissies en materiaalverbruik
Onderzoek en aanbevelingen over datacenters en digitale infrastructuur in de MRA
De Metropoolregio Amsterdam (MRA) geeft onderdak aan een groot aantal datacenters en digitale dienstverleners. Deze digitale sector is sterk gegroeid en van groot belang voor de economie, maar kan niet onbeperkt groeien: daarvoor ontbreekt de ruimte en netcapaciteit. De provincies en gemeenten binnen de MRA zijn bezig om hun beleid rondom digitale1
NL-ix implementeert Nokia Deepfield Defender
Nokia Deepfield Defender detecteert DDoS met behulp van AI-gestuurde big data-analyses rechtstreeks in het NL-ix-netwerk en stuurt mitigatie rechtstreeks aan op de Nokia FP5-gebaseerde routers, die NL-ix in het netwerk implementeert.