Johnson Controls lanceert de York YGT-koelmachine

- Geoptimaliseerde compressor: Een geoptimaliseerd ontwerp van de schroefcompressor stemt de compressie af op de belasting om overcompressie en energieverspilling te voorkomen.
- Efficiënte Variable Speed Drive (VSD): YORK-schroefkoelmachines met VSD zijn afgestemd op wisselende belasting en compressievereisten. Zo wordt minder energie verspild en wordt in de praktijk meer geld bespaard.
- Innovatieve microprocessor: Dit apparaat heeft een dubbele verdamper in/uit-regeling voor de temperatuur van het gekoelde water. Daarnaast kunnen de parameters worden gecontroleerd en de werkuren van de compressor worden gelijkgesteld. Verder heeft hij een automatisch detectiesysteem voor storingen, een alarmlog, en kunnen de begin- en eindtijd worden ingesteld.
- Koudemiddel met laag GWP: De YORK YGT-schroefkoelmachine maakt gebruik van R-1234ze(E), een koudemiddel met een zeer laag GWP van 7.
- Geluidsarme axiaalventilatoren met EC motor: Deze ventilatoren maken een constante snelheidsregeling mogelijk via een 0-10V signaal dat volledig door de microprocessor wordt beheerd. De aluminium schoepen met vleugelvorm voorkomen turbulentie in de luchtafvoerzone en zorgen voor maximale efficiëntie met een minimaal geluidsniveau. De ventilator is gemaakt van gegalvaniseerd staal en stelt het apparaat in staat om te functioneren bij buitentemperaturen tot -20°C.
- Bewezen microchannel-condensor: De microchannel-warmtewisselaars zijn ontworpen en getest om te voldoen aan de unieke omstandigheden van verschillende HVAC-systemen en gebouwen. Ze maken gebruik van eenvoudig te reinigen buisjes van aluminiumlegeringen met parallelle stroming. Bovendien verhogen diverse robuuste coating opties de betrouwbaarheid en duurzaamheid in veeleisende omgevingen.
Kostenbesparingen en maximale duurzaamheid
Gezonde mensen, gezonde ruimtes en een gezonde planeet
Meer over
Lees ook
Koeling wordt cybersecurityrisico voor datacenters
Bij cybersecurity in datacenters gaat de aandacht vaak uit naar servers, netwerken, firewalls en toegangsbeveiliging. Maar een cyberaanval hoeft helemaal niet rechtstreeks op de IT-infrastructuur te zijn gericht om grote problemen te veroorzaken. Ook het koelsysteem blijkt een interessant doelwit.
APAC en CompaC onderdeel van Mitsubishi Electric Hydronics & IT cooling Systems
Mitsubishi Electric Corporation heeft bekendgemaakt dat haar volledige dochteronderneming Mitsubishi Electric Hydronics & IT Cooling Systems S.p.A. op 13 juli alle aandelen van de APAC-groep en de COMPAC-groep heeft overgenomen, inclusief hun werkmaatschappijen die actief zijn op het gebied van de verkoop, installatie en het onderhoud van HVAC1
Direct-to-chip-vloeistofkoeling van Panduit doorbreekt thermische grenzen van moderne AI-datacenters
Met de FlexFusion netwerkkast met direct-to-chip-vloeistofkoeloplossingen introduceert Panduit een geïntegreerd koelsysteem dat specifiek is ontwikkeld voor deze uitdagingen. De oplossing maakt efficiënte, ruimtebesparende en schaalbare warmteafvoer mogelijk, direct bij de bron




