FNT maakt DCIM oplossing beschikbaar via public cloud

Het Duitse FNT maakt zijn Data Center Infrastructure Management (DCIM) beschikbaar vanuit de cloud. De oplossing wordt via een pay-as-you-go model aangeboden vanuit de publieke cloud, en geeft datacenterbeheerders toegang tot een DCIM oplossing zonder dat zij hiervoor vooraf fors hoeven te investeren.

FNT Command is een DCIM oplossing waarmee datacenterbeheerders de infrastructuur in datacenters kunnen beheren. De software wordt sinds 1994 door FNT geleverd. De laatste versie van de software, Command 10, is gelanceerd in juli 2015 en bevat onder andere visualisatiefunctionaliteiten en de FNT Command Mobile app voor smartphones en tablets.

Nu is FNT Command dus ook beschikbaar als cloud dienst. Dit moet het voor datacenterbeheerders eenvoudiger maken de DCIM oplossing van het bedrijf te omarmen. Zo is het niet langer nodig vooraf te investeren om de software te kunnen gebruiken, maar betalen gebruikers uitsluitend voor het gebruik van de oplossing.

FNT Command (bron: FNT)

Dossiers
Lees ook
Panduit en Hyperview bundelen krachten voor DCIM-softwareoplossingen

Panduit en Hyperview bundelen krachten voor DCIM-softwareoplossingen

Panduit, een wereldwijde leverancier van oplossingen voor de fysieke infrastructuur in datacenters, slimme gebouwen en industriële toepassingen, kondigt een technologisch partnerschap aan met Hyperview. Hyperview is een cloudgebaseerd platform voor datacenterinfrastructuurbeheer (DCIM).

Distributieovereenkomst Arrow en Equinix

Distributieovereenkomst Arrow en Equinix

Dankzij de distributieovereenkomst kunnen Arrow channelpartners Equinix-diensten doorverkopen als onderdeel van geïntegreerde oplossingen gericht op netwerkoptimalisatie, hybride multi-cloud enablement en verbeterde prestatie van de applicatiewerklast. Ze kunnen de Equinix-diensten nu op maandelijks terugkerende basis positioneren en factureren.

Eurofiber breidt interconnectiviteit uit met Equinix Fabric

Eurofiber breidt interconnectiviteit uit met Equinix Fabric

Eurofiber (Cloud Infra) stelt klanten in staat om rechtstreeks end-to-end verbindingen te maken van elk Equinix IBX Datacenter naar elke DCspine-verbonden datacenterlocatie op aanvraag, zonder fysieke cross-connects.