Connex Telecom benoemd tot Competence & Flexibility Center Knürr

Connex Telecom is benoemd tot Competence & Flexibility Center voor het Knürr productenportfolio van Emerson Network Power. Deze portfolio bestaat uit zowel server- en netwerkracks als outdoor cabinets voor onder andere telecomtoepassingen. De producten worden zowel in standaard- als in maatwerkuitvoering geleverd.

De twee bedrijven werken al lange tijd samen. De vorming van het Competence & Flexibility Center in Capelle a/d IJssel is hierop een vervolg. “Onze bedrijven werken inmiddels meer dan 10 jaar samen. De projecten die we gezamenlijk hebben gerealiseerd, de wederzijdse kennis en ervaring en de continue stroom nieuwe Knürr-producten van Emerson Network Power vormen een krachtige combinatie voor installateurs en eindgebruikers. Die combinatie willen we bij een breder publiek onder de aandacht brengen”, zegt Ad de Keijzer, directielid van Connex Telecom.

Voorraadhoudende partner

Connex Telecom krijgt in de nieuwe opzet een belangrijke functie als voorraadhoudende partner die daarnaast ook de assemblage van kasten en behuizingen verzorgt. Hierdoor kan Emerson Network Power producten sneller leveren, meer mogelijkheden voor maatwerkoplossingen bieden en zowel installateurs als eindgebruikers hierdoor meer flexibiliteit geven.

Het bestaande Technologie- en Trainingscentrum van Connex Telecom wordt voortaan ook ingezet voor training van onder andere installateurs in het gebruik en de toepassing van Knürr-producten en -systemen. Hiermee wil Connex Telecom inspelen op de vraag naar praktijkgerichte ondersteuning van installateurs.

Dossiers
Meer over
Lees ook
VS willen Chinese optische componenten uit AI-datacenters weren

VS willen Chinese optische componenten uit AI-datacenters weren

De Amerikaanse regering werkt aan een verbod op nieuwe Chinese optische transceivers voor datacenters. Daarmee verschuift de technologiewedloop tussen de Verenigde Staten en China opnieuw een stap verder de infrastructuur in. Niet alleen chips, software en netwerkapparatuur staan inmiddels in de belangstelling van Washington. Ook voor buitenstaand1

Restwarmte datacenter gaat kassen in Uithoorn van aardgas af helpen

Restwarmte datacenter gaat kassen in Uithoorn van aardgas af helpen

Restwarmte uit een nieuw datacenter moet in de toekomst worden gebruikt om tientallen glastuinbouwbedrijven in De Kwakel en Kudelstaart te verwarmen. De gemeente Uithoorn, een collectief van tuinders en Switch Datacenters hebben hiervoor een overeenkomst gesloten. Het project moet niet alleen het gasverbruik terugdringen, maar ook de belastin1

Spanje koppelt nieuwe datacenters aan harde eisen voor groene stroom en digitale soevereiniteit

Spanje koppelt nieuwe datacenters aan harde eisen voor groene stroom en digitale soevereiniteit

Spanje wil de groei van datacenters veel nadrukkelijker koppelen aan de beschikbaarheid van duurzame energie. Nieuwe datacenters van 1 MW of groter moeten volgens een ontwerpbesluit ieder uur minimaal 80 procent van hun elektriciteitsverbruik kunnen afdekken met hernieuwbare energie. Wie structureel niet aan de eisen voldoet, kan uiteindelijk zelf1