BICSI fall: op hybride wijze kennis verrijken, maar ook netwerken

In lijn met de afnemende pandemierisico’s biedt BICSI haar leden en andere geïnteresseerden weer de keuze om op locatie of virtueel hun kennis over communicatie-infrastructuren te verrijken en met anderen te netwerken. Allereerst tijdens de BICSI Fall conference & Exhibition in Las Vegas, eind augustus. Verder zijn inmiddels de meeste opleidingen en praktische trainingen zowel online als deels ook weer op fysieke locaties te volgen. Tenslotte worden de belangen van Europese leden voortaan niet meer lokaal maar centraal vanuit het hoofdkantoor in Tampa behartigd.
Van 22-26 augustus organiseert BICSI in Las Vegas na 2 jaar weer een fysieke conferentie, ondersteunt met de mogelijkheid van virtuele deelname. Met dit hybride event anticipeert de wereldwijde vereniging voor experts op het gebied van communicatie-infrastructuren op zowel de behoefte om elkaar weer live ontmoeten, als nog steeds van toepassing zijnde reisbeperkingen in een aantal regio’s. De slogan van het event is ‘Leading the future for the connected world’.
Virtual classroom training
Enkele thema’s die in Las Vegas op het programma staan zijn: cybersecurity, zorgsector, cloudtransformaties, draadloze communicatie, resultaten van kabeltesten, stroom via het netwerk en glasvezelverbindingen. Geïnteresseerden die zich voor 30 juli inschrijven krijgen een ‘early bird’ korting. Ook aan exposanten wordt de mogelijkheid geboden om alleen op locatie, alleen virtueel of hybride deel te nemen. Doordat BICSI sinds de COVID-19 pandemie het aanbod van opleidingen en trainingen heeft gedigitaliseerd is het voor veel leden eenvoudiger en goedkoper geworden om hun kennis te onderhouden of te verrijken. In plaats van te moeten reizen naar en verblijven vlakbij een opleidingslocatie, zijn onderstaande opleidingen voortaan volledig online te volgen:
- BG102: Bonding & Grounding
- DC102: Data Center Design
- DD102: Distribution Design
- IN101: Installer
- 1IN225: Installer 2, Copper
- OSP102: Outside Plant Design
- PM102: Project Management
EMEA-activiteiten via hoofdkantoor
Hoewel het aantal deelnemers vanuit kwaliteitsoogpunt beperkt is, bieden deze online trainingen onder andere installateurs de mogelijkheid om certificeringen te behalen die grote internationale opdrachtgevers kunnen eisen.
In juni heeft het BICSI-bestuur besloten en via een nieuwsbrief naar de leden in deze regio gecommuniceerd dat alle EMEA-activiteiten voortaan vanuit het hoofdkantoor in Tampa worden gecoördineerd. De EMEA-webpagina blijft wel beschikbaar voor nieuws over regionale activiteiten en andere updates. Deze is uiteraard te vinden op www.bicsi.org, waarna nog onderscheid wordt gemaakt tussen de subregio’s Mainland Europe, Middle East & Africa en UK & Ireland. Daar staan tevens de contactgegevens van lokale BICSI-vertegenwoordigers vermeldt.
Meer over
Lees ook
Stichting FttX Certificering opent examens voor alle 11 certificaten voor glasvezeltechnici
De stichting FttX Certificering heeft de examens geopend voor alle elf door haar ontwikkelde certificaten. Vijf nieuwe certificaten zijn toegevoegd, voor glasvezel lassen, storingsmonteurs in verschillende netvlakken en voor glasvezel blazen. Met de zes al eerder geopende examens komt het totaal op elf separate certificaten
evroc, Blykalla en Studsvik verkennen ontwikkeling van eerste datacenters op kernenergie in Zweden
De Zweedse cloud- en AI-infrastructuurbouwer evroc heeft een samenwerkingsovereenkomst ondertekend met Blykalla en Studsvik om de haalbaarheid te onderzoeken van de eerste kernenergie-gedreven datacenters van Zweden. De partijen willen nagaan hoe Small Modular Reactors kunnen worden ingezet
Waarom is sluiting euNetworks datacenter Amsterdam zo interessant?
Deze zomer werd bekend dat euNetworks het datacenter in Amsterdam zal sluiten. Dat een datacenter de activiteiten staakt is al iets dat weinig voorkomt. En als het ook nog eens gaat om een locatie die geldt als IX pop (in dit geval AMS-IX) dan is het de categorie uniek.



