Bernard Schept gestart als sales bij Switch Datacenters

"Sinds begin deze maand ben ik aan de slag als sales voor Switch Datacenters, naast mijn sales activiteiten voor immersion cooling startup iXora. Erg leuk om me weer te voegen bij een aantal bevriende oud-collega’s zoals Edgar van Essen, Pieter D. en John Pearson waar ik eind jaren ’90 aan de meest fantastische IP-projecten heb mogen meewerken bij Lucent.
Maar meer in het bijzonder omdat beide Nederlandse bedrijven innovatieve oplossingen en faciliteiten leveren om hosting, HPC, rendering en AI op een duurzame manier te kunnen realiseren.
Switch Datacenters is al jaren bezig om de traditionele datacenter dienstverlening uit te breiden met het leveren van hoogwaardige warmte. Door de warmte die met het verwerken van data wordt gegenereerd af te vangen met vloeistofkoeling wordt koeling van IT hardware veel energiezuiniger. Daar bovenop wordt met het doorleveren aan een warmte-gebruiker een 50% reductie van de gezamenlijke carbon footprint en de energierekening gerealiseerd.
Ook speelt Switch een rol in het opnieuw ontsluiten van de Amsterdam regio voor data-diensten. AMS-IX als data-mainport is een grote motor geweest voor de unieke en omvangrijke diensten industrie die in Nederland is opgebouwd, en levert een grote en schone bijdrage aan het BNP. Met 10MW aan datacenter capaciteit realiseerbaar in de komende zes maanden en 200MW gedurende 2 jaar kan Amsterdam weer van het slot."
b.schep@switchdatacenters.nl +31651518486
Meer over
Lees ook
Arista Networks levert twee miljoenste netwerkpoort voor datacenters
Arista Networks heeft zijn 2 miljoenste 10/40/100 Gigabit Ethernet-poort geleverd, voor cloudomgevingen en datacenters. Het bedrijf is volledig gespecialiseerd in Software Defined Networking (SDN) oplossingen voor grote datacenters en bedrijfsnetwerken. Arista Networks groeit succesvol door de toenemende acceptatie van cloud computing en diensten.1
Capaciteitsuitbreiding van meet-me-rooms bij ITB2 Datacenter afgerond
De capaciteitsuitbreiding van de twee meet-me-rooms (MMR) in het datacenter van ITB2 Datacenters in Apeldoorn is afgerond. De beschikbare capaciteit is verdubbeld. Deze stap is genomen met het oog op de uitbreiding van de connectiviteit van het datacenter, die voor de komende maanden op de planning staat. “De capaciteitsuitbreiding in de meet-me-1
Groen datacenter van Microsoft op biogas opent volgende maand zijn deuren
Microsoft's groene datacenter in het Amerikaanse Cheyenne, Wyoming moet volgende maand volledig operationeel zijn. Het datacenter wordt aangedreven met behulp van biogas, dat afkomstig is van een waterzuiveringsinstallatie. De opening van het datacenter heeft flink wat vertraging op gelopen. De bouw van het datacenter werd in november 2012 door M1



