Bernard Schept gestart als sales bij Switch Datacenters

"Sinds begin deze maand ben ik aan de slag als sales voor Switch Datacenters, naast mijn sales activiteiten voor immersion cooling startup iXora. Erg leuk om me weer te voegen bij een aantal bevriende oud-collega’s zoals Edgar van Essen, Pieter D. en John Pearson waar ik eind jaren ’90 aan de meest fantastische IP-projecten heb mogen meewerken bij Lucent.
Maar meer in het bijzonder omdat beide Nederlandse bedrijven innovatieve oplossingen en faciliteiten leveren om hosting, HPC, rendering en AI op een duurzame manier te kunnen realiseren.
Switch Datacenters is al jaren bezig om de traditionele datacenter dienstverlening uit te breiden met het leveren van hoogwaardige warmte. Door de warmte die met het verwerken van data wordt gegenereerd af te vangen met vloeistofkoeling wordt koeling van IT hardware veel energiezuiniger. Daar bovenop wordt met het doorleveren aan een warmte-gebruiker een 50% reductie van de gezamenlijke carbon footprint en de energierekening gerealiseerd.
Ook speelt Switch een rol in het opnieuw ontsluiten van de Amsterdam regio voor data-diensten. AMS-IX als data-mainport is een grote motor geweest voor de unieke en omvangrijke diensten industrie die in Nederland is opgebouwd, en levert een grote en schone bijdrage aan het BNP. Met 10MW aan datacenter capaciteit realiseerbaar in de komende zes maanden en 200MW gedurende 2 jaar kan Amsterdam weer van het slot."
b.schep@switchdatacenters.nl +31651518486
Meer over
Lees ook
Westcon Group breidt activiteiten op datacentermarkt uit
Westcon Group maakt bekend dat de business unit Comstor de relatie met CA Technologies verder uitbouwt. Door deze uitbreiding van het datacenter-portfolio ontstaat een bredere dekking van de markt en krijgen partners van Comstor toegang tot de IT-monitoringsoftware van CA Technologies. De nieuwe overeenkomst bouwt verder op een bestaande distribut1
Intel lanceert nieuwe SSD's gericht op datacenters
Intel lanceert de nieuwe Pro-serie SSD's, die bestaat uit de DC P3700, P3600 en P3500. De SSD's zijn gericht op datacenters. De SSD's maken gebruik van het nieuwe NVM-Express-protocol in combinatie met PCI-Express. Dit zorgt voor een hogere doorvoersnelheid, terwijl de latenties aanzienlijk lager zijn. De verschillende SSD's uit de Pro-serie zijn1
BT opent derde Nederlandse datacenter
BT opent in Rotterdam een nieuw datacenter. Het totaal aantal datacenters van BT op Nederlandse bodem komt hiermee uit op drie. Met het nieuwe datacenter vergroot BT zijn bestaande datacentercapaciteit in de Benelux met maar liefst vijftig procent. Het Britse telecomconcern wil met de uitbreiding inspelen op de toegenomen vraag naar gehoste en netwerkgebaseerde IT-diensten die het bedrijf vanuit het BT Compute-portfolio aan klanten levert. Ook wil BT met zijn nieuwe datacenter een bijdrage leveren aan het goede vestigingsklimaat voor ondernemingen in Nederland. Het nieuwe datacenter is geopen1



