Bernard Schept gestart als sales bij Switch Datacenters

Bernard Schept gestart als sales bij Switch Datacenters

"Sinds begin deze maand ben ik aan de slag als sales voor Switch Datacenters, naast mijn sales activiteiten voor immersion cooling startup iXora. Erg leuk om me weer te voegen bij een aantal bevriende oud-collega’s zoals Edgar van Essen, Pieter D. en John Pearson waar ik eind jaren ’90 aan de meest fantastische IP-projecten heb mogen meewerken bij Lucent.

Maar meer in het bijzonder omdat beide Nederlandse bedrijven innovatieve oplossingen en faciliteiten leveren om hosting, HPC, rendering en AI op een duurzame manier te kunnen realiseren.

Switch Datacenters is al jaren bezig om de traditionele datacenter dienstverlening uit te breiden met het leveren van hoogwaardige warmte. Door de warmte die met het verwerken van data wordt gegenereerd af te vangen met vloeistofkoeling wordt koeling van IT hardware veel energiezuiniger. Daar bovenop wordt met het doorleveren aan een warmte-gebruiker een 50% reductie van de gezamenlijke carbon footprint en de energierekening gerealiseerd. 

Ook speelt Switch een rol in het opnieuw ontsluiten van de Amsterdam regio voor data-diensten. AMS-IX als data-mainport is een grote motor geweest voor de unieke en omvangrijke diensten industrie die in Nederland is opgebouwd, en levert een grote en schone bijdrage aan het BNP. Met 10MW aan datacenter capaciteit realiseerbaar in de komende zes maanden en 200MW gedurende 2 jaar kan Amsterdam weer van het slot."

b.schep@switchdatacenters.nl +31651518486

Lees ook
Japanse reus Sumitomo betreedt markt voor ITAD voor datacenterapparatuur

Japanse reus Sumitomo betreedt markt voor ITAD voor datacenterapparatuur

Sumitomo Corporation, een van de grootste handelshuizen in Japan, heeft een belang genomen in het Amerikaanse ITAD-bedrijf GreenTek Solutions. Met de investering betreedt het concern de markt voor hergebruik en recycling van IT-apparatuur en wil het zijn activiteiten op dit gebied internationaal uitbreiden.

Kwartaalcijfers Amazon – AWS verdienen deze keer extra aandacht

Kwartaalcijfers Amazon – AWS verdienen deze keer extra aandacht

Er is naast de oorlogsschade nog een reden waarom de kwartaalcijfers van Amazon - AWSf extra onder de loep zullen worden genomen. Naast alle jubelende berichten over grote toenames van de omzet door AI zal ook gemeld moeten worden wat de risico's zijn en welke zijn toegenomen.

Uniper wil stroomlocaties inzetten voor groei datacenters

Uniper wil stroomlocaties inzetten voor groei datacenters

De Duitse energiegroep Uniper ziet datacenters als een belangrijke nieuwe groeimarkt. Het bedrijf wil bestaande locaties van elektriciteitscentrales benutten voor de ontwikkeling en energievoorziening van datacenters. Daarmee speelt Uniper in op de snel stijgende vraag naar betrouwbare stroom voor digitale infrastructuur.