Alexandre Golisano nieuwe Country President Schneider Electric Nederland
De nieuwe Country President werkt al ruim 10 jaar voor Schneider Electric waar hij wereldwijd diverse functies bekleedde. Het meest recent werkte Golisano als Vice President Power Systems voor België en Nederland. Alexandre Golisano: "In een wereld die een duidelijke versnelling naar digitalisering en elektrificatie nodig heeft, bevindt Schneider Electric zich in een unieke positie om een deel van de oplossing voor klimaatverandering te zijn. Ik ben optimistisch, want we hebben geweldige mensen en innovaties om zowel onze operationele activiteiten, als die van onze klanten en partners duurzamer en efficienter te maken. Het is mijn ambitie om een positieve impact op de wereld te hebben, onze partners en klanten te inspireren en te ondersteunen in hun streven om snel koolstofvrij te worden en hun klimaatverplichtingen na te komen".
Meer over
Lees ook
Piet Beltman country business manager Digital Realty
Digital Realty heeft per 1 december 2022 Piet Beltman aangesteld als Country Business Manager in Nederland. Beltman vormt in zijn nieuwe rol de schakel tussen commercie en techniek binnen het datacenterbedrijf.
Emily Glastra is nieuwe voorzitter NLdigital
Emily Glastra is de nieuwe voorzitter van branchevereniging NLdigital. Het algemeen bestuur van de vereniging stemde op 14 december in met haar benoeming. Glastra is managing director van T-Systems Nederland. Daarvoor werkte ze onder andere voor Microsoft en IBM. Ook had ze zeven jaar lang haar eigen IT-bedrijf. Glastra volgt Ernst-Jan Stigter op,1
Afscheidsinterview met Jos Raaphorst
Na 40 jaar in de media, neemt Jos Raaphorst afscheid. Als salesmanager bij LuteijnMedia was hij afgelopen jaren verantwoordelijk voor de commerciële relaties van DatacenterWorks, CloudWorks en Infosecurity. En hij speelde vliegende keep bij ITchannelPRO. We blikken met Jos terug op de relatie tussen leveranciers en uitgeverijen.