Euralarm benoemt Carlos Perez tot nieuwe technisch manager voor brand- en blusmiddelen

serverruimte

Euralarm, de Europese vereniging voor brand- en beveiligingsindustrie, is verheugd om de benoeming van Carlos Perez als nieuwe technisch manager voor de secties Brand en Blusmiddelen bekend te maken. Perez volgt Michael Scharnowsky op, die met pensioen gaat.

Perez is een bekende persoon binnen Euralarm. De afgelopen jaren was hij lid van de Blusmiddelen-sectie en vertegenwoordigde hij de Spaanse brancheorganisatie Tecnifuego, lid van Euralarm. Hij heeft een uitgebreide ervaring in de brandbeveiligingssector. Zo is hij de Spaanse expert en vertegenwoordiger binnen de Asociación Española de Normalización (Aenor) en was hij betrokken bij de sectie vaste blusapparatuur van Tecnifuego. Voordat hij bij Euralarm in dienst kwam, bekleedde Perez diverse management- en engineeringfuncties bij Tyco Fire & Building Products en Johnson Controls.

In zijn nieuwe rol zal Perez de Euralarm-secties Brand en Blusmiddelen op technisch vlak ondersteunen en de leden informeren over relevante ontwikkelingen om weloverwogen beslissingen te kunnen nemen. Hierdoor zal hij tevens helpen de zichtbaarheid van de industrie richting overheden te vergroten en het behalen van hoge veiligheidsniveaus in gebouwen te stimuleren.

Euralarm is de vereniging van Europese elektronische brand- en beveiligingsfabrikanten. De leden van de vereniging willen bijdragen aan een veiligere samenleving door middel van systemen en diensten voor branddetectie en -bestrijding, inbraakdetectie, toegangscontrole, videobewaking, alarmtransmissie en alarmcentrales. Datacenters vormen een belangrijk aandachtsgebied voor de branchevereniging. De organisatie is opgericht in 1970 en vertegenwoordigt meer dan 5000 bedrijven, die gezamenlijk ruim 67 miljard euro omzetten.

Meer over
Lees ook
Panduit benoemt Marc Naese tot Chief Commercial Officer

Panduit benoemt Marc Naese tot Chief Commercial Officer

Panduit heeft Marc Naese gepromoveerd tot Chief Commercial Officer. Naese werkt al ruim zestien jaar voor Panduit, waarvan de laatste jaren als Senior Vice President van de Network Infrastructure Business Unit. In zijn nieuwe functie rapporteert Naese direct aan Shannon McDaniel, Panduit’s President en CEO.

Sustainable Digital Infrastructure Alliance benoemt Daan Terpstra tot nieuwe CEO

Sustainable Digital Infrastructure Alliance benoemt Daan Terpstra tot nieuwe CEO

De Sustainable Digital Infrastructure Alliance (SDIA) benoemt Daan Terpstra tot nieuwe CEO nu de organisatie stappen zet in de volgende fase richting een duurzame digitale economie.

Panduit benoemt Shannon McDaniel tot nieuwe CEO

Panduit benoemt Shannon McDaniel tot nieuwe CEO

De Raad van Bestuur van Panduit heeft Shannon McDaniel benoemd tot Chief Executive Officer (CEO) met ingang van 1 januari 2022. McDaniel is nu nog de Chief Financial Officer van het bedrijf en volgt de huidige CEO Dennis Renaud op